Jak informuje poseł Henryk Kmiecik, wczoraj w Sejmie doszło do spotkania parlamentarzystów z ambasadorem Czech. Rozmowa dotyczyła m.in. planów budowy przedłużenia polskiej S3 na terenie Republiki Czeskiej.
Przedstawiciel naszych południowych sąsiadów zapewnił parlamentarzystów o kontynuowaniu budowy drogi w kierunku granicy z Polską w Lubawce, informuje H. Kmiecik. Wyjaśnił, że trwa procedura kompletowania dokumentów. Przypomniał, że w przeszłości zdarzało się już, że Czesi bądź ich sąsiedzi doprowadzali drogę do granicy, a drugie państwo z opóźnieniem dobudowywało swój odcinek. Ambasador miał prosić polskich posłów o nieobwinianie czeskiej strony w związku z planami wykreślenia S3 z Lubawki do Legnicy z polskich planów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze