Reklama

Międzynarodowo o S3

Jak informuje poseł Henryk Kmiecik, wczoraj w Sejmie doszło do spotkania parlamentarzystów z ambasadorem Czech. Rozmowa dotyczyła m.in. planów budowy przedłużenia polskiej S3 na terenie Republiki Czeskiej.


Przedstawiciel naszych południowych sąsiadów zapewnił parlamentarzystów o kontynuowaniu budowy drogi w kierunku granicy z Polską w Lubawce, informuje H. Kmiecik. Wyjaśnił, że trwa procedura kompletowania dokumentów. Przypomniał, że w przeszłości zdarzało się już, że Czesi bądź ich sąsiedzi doprowadzali drogę do granicy, a drugie państwo z opóźnieniem dobudowywało swój odcinek. Ambasador miał prosić polskich posłów o nieobwinianie czeskiej strony w związku z planami wykreślenia S3 z Lubawki do Legnicy z polskich planów.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama