W Marciszowie rozgrywany jest dzisiaj (sobota, 22 czerwca) turniej piłki nożnej. Jednocześnie odbywa się impreza z okazji dnia dziecka.
W turnieju biorą udział drużyny orlików i młodzików. Do Marciszowa przyjechali przedstawiciele gmin partnerskich z Niemiec (Profen) i Czech (Pilnikov). Turniej odbywa się co roku u jednego z partnerów. Za tydzień zagrają dorośli piłkarze.
Dzieci biorące udział w turnieju mogą uczestniczyć również w zabawach zorganizowanych z okazji dnia dziecka. Na początku czerwca mieszkańcy Marciszowa walczyli z powodzią, stąd konieczność przesunięcia terminu imprezy dla dzieci.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze