Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych opublikował klasyfikację Intermistrzostwa 2025. W najlepszej setce jest dwóch hodowców z kamiennogórskiej sekcji.
Intermistrzostwo to klasyfikacja uwzględniające wyniki lotów gołębi zgłoszonych przez hodowców z Polski, Czech i Słowacji. Mistrzem został Stanisław Swęd z okręgu jeleniogórskiego. Grzegorz Iwański został 20. przodownikiem, zajął 23 miejsce. Tomasz Surmiak został 61. przodownikiem (64. miejsce). Obaj reprezentowali okręg wałbrzyski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze