W Domu Kultury w Lubawce będzie można obejrzeć spektakl "Między dobrem a złem".
Wystąpi, działająca przy Miejsko-Gminny Ośrodku Kultury w Lubawce, grupa nieformalna "Teatralni Seniorzy". Za scenariusz i reżyserię odpowiada I. I. Wyciślik, Choreografię i opracowanie muzyczne przygotowała E. Andrzejewska, dekoracje przygotowała E. Liberka.
Spotkanie zaplanowane jest na 26 maja, na godzinę 16:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze