Dzisiaj (piątek, 14 marca) w kamiennogórskim ratuszu wręczone zostały nagrody uczestnikom drugiej edycji konkursu fotograficznego "Kamienna Góra w obiektywie".
Na konkurs prace zgłosiło 11 autorów. Jury przyznało pierwsze miejsca Kamili Kiełbasie?Gądek, Bartkowi Dymkowi i Arturowi Kubieńcowi. Wyróżnienie otrzymał Grzegorz Polak. Pozostali uczestnicy otrzymali upominki.
Dzisiaj w sali witrażowej można było obejrzeć nagrodzone prace. W najbliższych dniach prezentowane będą na korytarzach w ratuszu, a następnie ozdobią gabinety.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze