Reklama

Miasto sztuki i kultury - galeria zdjęć

Przez miesiąc w Muzeum Tkactwa będzie można oglądać wystawę prac zgłoszonych na konkurs plastyczny "Kamienna Góra - miastem sztuki i kultury". Konkurs zorganizował Zespół Szkół Specjalnych.

 

Dzisiaj (czwartek, 4 kwietnia) odbyło się uroczyste wręczenie nagród autorom najciekawszych prac. W kategorii przedszkola Wygrała Lena Majerska, drugie miejsce zajęła Zuzanna Pasik, trzecie Liwia Mrówka (wszystkie z Przedszkola nr 1). Wśród uczniów klas I-III szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Magdalena Lema (SP 1), drugie Dominik Duda (SP 2), trzecie Maja Rybczyńska (SP 1). W kategorii uczniów klas IV-VI wygrała Natalia Słaboń (Zespół Szkół Specjalnych), drugie miejsce zajęła Lalita Pietryka (Zespół Szkół Specjalnych), trzecie Wiktoria Chronowska (SP 2). W grupie uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz trzecich gimnazjum pierwsze miejsce zajęła Natalia Hofman (SP 2), drugie Damian Szczepłek, trzecia Natalia Jede (wszyscy SP 2). W najstarszej grupie pierwsze miejsce zajęła Marcelina Kwiecińska, drugie Elżbieta Lisowska, trzecie Wiktoria Celińska (wszystkie ZSS).

Reklama

Konkurs zorganizowany został po raz trzeci. Zgłoszonych zostało 125 prac z siedmiu placówek oświatowych: przedszkoli nr 1 i 3 oraz Stokrotka, szkół podstawowych nr 1 i 2 oraz Zespołu Szkół Specjalnych i Powiatowego Ośrodka Wsparcia Środowiskowego Domu Samopomocy.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama