We współpracy z restauracją Swojak do końca grudnia będziemy przygotowywali zestawy obiadowe dla dyżurującej obsługi stacji ratunkowej.
- Postanowiliśmy wznowić wsparcie dla naszych ratowników w tym okresie wytężonej pracy. Jeśli możemy jakoś im pomóc w walce z pandemią, robimy to - mówi Janusz Chodasewicz burmistrz Kamiennej Góry.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze