Reklama

Miasto Duchów

TEATR  DRAMATYCZNY IM.  J. SZANIAWSKIEGO W WAŁBRZYCHU

zaprasza  na PREMIERĘ W AMFITEATRZE:     

MIASTO DUCHÓW

Spektakl pod Patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha dr. Romana Szełemeja

 

2 czerwca 2013r. / godz. 21.00 / AMFITEATR /plac Teatralny

tekst: Piotr Rowicki 

reżyseria: Arkadiusz Buszko

scenografia i kostiumy: Agnieszka Miluniec, Maciej Osmycki

muzyka: Jaceok Gałkiewicz

multimedia: Bartek Puch

obsada: 

Joanna Łaganowska, Davina Reeves, Włodzimierz Dyła, Rafał Kosowski, Filip Perkowski, Dariusz Skowroński

oraz  amatorzy  performerzy:  Anna Gaik, Kamila Nadolska, Jakub Kanafowski oraz Grupa Artystyczna Gorgona.

Do miasta o piekielnie trudnej do wymówienia przez cudzoziemca nazwie trafia ekipa telewizyjnego programu tropiącego duchy i wyjaśniającego zagadkę tajemnych zjaw i dziwnych miejsc. Co odkryją w Wałbrzychu?  

Reklama

MIASTO DUCHÓW to widowisko plenerowe. Wezmą w nim udział zarówno aktorzy Teatru, jak i amatorzy zajmujący się sztuką ulicznego performansu, zobaczymy TEATR OGNIA, POKAZ ŚWIATŁA i prawdziwą MISS NOWEGO JORKU. Tego wieczoru pojawią się w Amfiteatrze najpopularniejsze duchy Dolnego Śląska, w tym duch Księżnej Daisy i trzeba będzie odwołać się do pomocy sił nadprzyrodzonych, by się od nich uwolnić!

Wstęp bezpłatny

spektakl prezentowany będzie w AMFITEATRZE 6 ? cio krotnie, następna prezentacja:

8 czerwca 2013 / sobota / godz. 21.00

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama