TEATR DRAMATYCZNY IM. J. SZANIAWSKIEGO W WAŁBRZYCHU
zaprasza na PREMIERĘ W AMFITEATRZE:
MIASTO DUCHÓW
Spektakl pod Patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha dr. Romana Szełemeja
2 czerwca 2013r. / godz. 21.00 / AMFITEATR /plac Teatralny
tekst: Piotr Rowicki
reżyseria: Arkadiusz Buszko
scenografia i kostiumy: Agnieszka Miluniec, Maciej Osmycki
muzyka: Jaceok Gałkiewicz
multimedia: Bartek Puch
obsada:
Joanna Łaganowska, Davina Reeves, Włodzimierz Dyła, Rafał Kosowski, Filip Perkowski, Dariusz Skowroński
oraz amatorzy performerzy: Anna Gaik, Kamila Nadolska, Jakub Kanafowski oraz Grupa Artystyczna Gorgona.
Do miasta o piekielnie trudnej do wymówienia przez cudzoziemca nazwie trafia ekipa telewizyjnego programu tropiącego duchy i wyjaśniającego zagadkę tajemnych zjaw i dziwnych miejsc. Co odkryją w Wałbrzychu?
MIASTO DUCHÓW to widowisko plenerowe. Wezmą w nim udział zarówno aktorzy Teatru, jak i amatorzy zajmujący się sztuką ulicznego performansu, zobaczymy TEATR OGNIA, POKAZ ŚWIATŁA i prawdziwą MISS NOWEGO JORKU. Tego wieczoru pojawią się w Amfiteatrze najpopularniejsze duchy Dolnego Śląska, w tym duch Księżnej Daisy i trzeba będzie odwołać się do pomocy sił nadprzyrodzonych, by się od nich uwolnić!
Wstęp bezpłatny
spektakl prezentowany będzie w AMFITEATRZE 6 ? cio krotnie, następna prezentacja:
8 czerwca 2013 / sobota / godz. 21.00
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze