Do 20 lat pozbawienia wolności grozi 72-latkowi, który usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojej partnerki.
Mężczyzna został zatrzymany w piątek. Podczas domowej awantury miał kilkukrotnie ugodzić nożem swoją 55-letnią partnerkę. Kobieta, z obrażeniami zagrażającymi życiu, trafiła do szpitala. Mężczyzna zaczął trzeźwieć w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania miał 1,5 promila.
W związku z postawionymi zarzutami sąd postanowił o tymczasowym, trzymiesięcznym, areszcie dla zatrzymanego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze