Siedem Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wystartowało w VII Memoriale im. druha Włodzimierza Respondka. Zawody zorganizowane zostały dzisiaj (niedziela, 23 września) na boisku w Janiszowie.
W tym roku w memoriale wystartowały drużyny MDP z terenu gminy Kamienna Góra (Janiszów, Ptaszków, Leszczyniec, Ogorzelec< Krzeszów i Pisarzowice) oraz z Granowic w powiecie jaworskim.
Z powodu złych warunków atmosferycznych start drużyn ograniczony został do ćwiczenia bojowego.
Najmniejsze dzieci, które nie startują jeszcze w zawodach, uczestniczyły w zabawach zorganizowanych przez strażaków.
O memoriale pisze OSP Pisarzowice.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze