Reklama

Memoriał w Janiszowie

Siedem Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wystartowało w VII Memoriale im. druha Włodzimierza Respondka. Zawody zorganizowane zostały dzisiaj (niedziela, 23 września) na boisku w Janiszowie.

 

W tym roku w memoriale wystartowały drużyny MDP z terenu gminy Kamienna Góra (Janiszów, Ptaszków, Leszczyniec, Ogorzelec< Krzeszów i Pisarzowice) oraz z Granowic w powiecie jaworskim.

Z powodu złych warunków atmosferycznych start drużyn ograniczony został do ćwiczenia bojowego.

Najmniejsze dzieci, które nie startują jeszcze w zawodach, uczestniczyły w zabawach zorganizowanych przez strażaków.

O memoriale pisze OSP Pisarzowice.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama