W ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na hali sportowej przy szkole w Chełmsku Śląskim rozegrany zostanie turniej piłki siatkowej memoriał im. Andrzeja Lubienieckiego.
W turnieju może zagrać osiem drużyn. W każdej sześcioro zawodników w wieku od 16 lat. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie (75 74 22 116, 695 264 461) do 10 stycznia w godzinach 7:00-15:00.
Turniej rozegrany zostanie 23 stycznia. Początek o godzinie 17:00.
Wpisowe to 10 zł od osoby. Dochód z imprezy przekazany zostanie dla WOŚP.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Witam ma ktoś inny numer bo na podany nikt nie odbiera ??
Witam ma ktoś inny numer bo na podany nikt nie odbiera ??