Tomasz Jurczak (MUKN "Pod Stróżą") wygrał główny bieg XVIII Memoriału Staszka Bodzka. Zawody rozegrane zostały dzisiaj (sobota, 9 lutego) w Opawie.
Do rywalizacji przystąpiło prawie 200 zawodników. W zależności od kategorii wiekowej narciarze startowali na dystansach od 100 metrów do 8 km. W kilku kategoriach wygrali zawodnicy z lubawskiego klubu "Pod Stróżą" Lubawka. Wysokie miejsca zajmowali również wychowankowie klubu, dzisiaj startujący w innych barwach.
Pełne wyniki na stronie pomiarczasu.com
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze