Reklama

Memoriał A. Blicharskiego

Osiem drużyn zagrało w I memoriale im. Adama Blicharskiego. Zawody odbyły się na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze.

W turnieju grały drużyny złożone z zawodników z rocznika 2010 i młodsi. Każda drużyna grała w składzie 7+1. Każdy mecz trwał 15 minut. Turniej rozpoczęły rozgrywki w dwóch grupach. Zagrały reprezentacje KAP Kamienna Góra (2), Bolko Bolków, MOS Jelenia Góra, Górnik Boguszów Gorce, AP Mieroszów, Górnik Wałbrzych, Czarni Przedwojów.

Adam Blicharski był zawodnikiem, a później trenerem i działaczem KS Olimpia. Pracował z Powiatowym Urzędzie Pracy, a następnie był zastępcą burmistrza Kamiennej Góry.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama