W sobotę (1 lipca) na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze rozegrany zostanie II Memoriał im. Adama Blicharskiego. Będą to jednocześnie 50. urodziny "Olimpii".
Od godziny 10 do 14:30 rozgrywany będzie turniej młodzików. Na godzinę 15 zaplanowano mecz przyjaciół Adama Blicharskiego, czyli spotkanie oldboyów Olimpii Kamienna Góra i Orła Lubawka. O godzinie 17 rozpocznie się mecz z okazji 50-lecia klubu. Olimpia zagra z Górnikiem Wałbrzych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze