W sobotę (4 grudnia) w Pogorzeli odbył się Turniej Mikołajkowy oraz trzeci rzut drużynowy w wyciskaniu sztangi leżąc. KS Relax Kamienna Góra reprezentowało czworo zawodników z trenerem Sebastianem Sobczykiem.
W Turnieju Mikołajkowym Paweł Rembiasz zdobył złoto w kategorii weteran z wynikiem 145 kg. Złoty medal ciężarem 150 kg wywalczył również Damian Kożuch w kategorii junior 23. Sylwia Rembiasz z wynikiem 45kg wywalczyła brązowy medal. Z brązem wrócił również Paweł Mrzygłocki (130 kg).
Drużyna w trzecim rzucie zajęła drugie miejsce. Pierwsze wywalczyła drużyna LZS Olszanka Pogorzela, trzecie KS Start Strzegom.
Za dwa tygodnie zawodników czeka ostatni start w tym roku na Mistrzostwach Polski w trójboju sprzętowym w Puławach.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze