Reklama

Medale w wyciskaniu

W sobotę (4 grudnia) w Pogorzeli odbył się Turniej Mikołajkowy oraz trzeci rzut drużynowy w wyciskaniu sztangi leżąc. KS Relax Kamienna Góra reprezentowało czworo zawodników z trenerem Sebastianem Sobczykiem.

W Turnieju Mikołajkowym Paweł Rembiasz zdobył złoto w kategorii weteran z wynikiem 145 kg. Złoty medal ciężarem 150 kg wywalczył również Damian Kożuch w kategorii junior 23. Sylwia Rembiasz z wynikiem 45kg wywalczyła brązowy medal. Z brązem wrócił również Paweł Mrzygłocki (130 kg).

Drużyna w trzecim rzucie zajęła drugie miejsce. Pierwsze wywalczyła drużyna LZS Olszanka Pogorzela, trzecie KS Start Strzegom.

Za dwa tygodnie zawodników czeka ostatni start w tym roku na Mistrzostwach Polski w trójboju sprzętowym w Puławach.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama