W Jeleniej Górze odbyły się XII Mistrzostwa JKO oraz II w Kumite, współorganizatorem zawodów był Kamiennogórski Klub Oyama. W zawodach udział wzięło około 90 zawodników i zawodniczek w takich konkurencjach jak KATA (formy) i KUMITE (walki - LK, SK i SUMO Oyama Kids).
Kamienną Górę i Lubawkę reprezentowali: Mieszko Ulatowski, Jakub Ślimak, Dominik Komorowski, Remigiusz Bodziony, Małgorzata Szopa, Mateusz Tatarata, Damian Jakubas, Dawid Ochmański, Szymon Czop, Dominik Kowalik, Rafał Krzyszkowski, Michał Wasik, Dawid Paluch, Mateusz Felisiak, Piotr Czubaj, Sara Stepko, Filip Justa, Gil Miłka, Kamil Cedzidło.
Sędzią głównym zawodów był shihan Rafał Majda 5 dan, sędziami maty Sensei Łukasz Mazur 2 dan i sempai Adam Kopeć 2 kyu. Zawodnicy startowali w trzech konkurencjach podzieleni na kategorie wiekowe, wg stopnia zaawansowania oraz w przypadku kumite wg kategorii wagowych.
W konkurencji Kata Medale zdobyli:
I miejsce: Szopa Małgorzata, Stepko Sara
II miejsce: Czubaj Piotr
III miejsce: Felisiak Mateusz, Paluch Dawid, Ochmański Dawid, Justa Filip
W kumite:
?sumo oyama kids?
I miejsce ? Tatarata Mateusz, Szopa Małgorzata
II miejsce ? Kowalik Dominik, Czop Szymon, Jakubas Damian
III miejsce ? Miłka Gil
?lekkim kontakcie?
I miejsce ? Wasik Michał, Cedzidło Kamil
II miejsce ? Krzyszkowski Rafał, Justa Filip
III miejsce ? Czubaj Piotr
?sem knockdown?
II miejsce Paluch Dawid
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze