W niedzielę (28 lutego) zawodnicy Fight Club Lubawka walczyli w Ogólnopolskim Turnieju Karate ICHIBAN CUP 2 w Kątach Wrocławskich.
Czworo zawodników Fight Clubu zdobyło medele. Gracjan Kocun wygrał trzy walki i zdobył złoty medal. Milena Skalik, Amelia Skalik i Filip Wójcik zdobyli brązowe medale.
Podczas turnieju, w każdej grupie wiekowej dozwolone były wszystkie techniki ręczne i nożne, co rzadko zdarza się podczas zawodów w Polsce.
Klub reprezentowali również: Nikoli Bieniek, Beaty Zielińskiej, Olgierda Gawin-Bakszas, Norberta Ratajczyka, Oli Kalińskiej, Emilii Kwiatkowskiej, Konrada Wierdaka i Bartka Topolskiego. Dla części z nich był to pierwszy start w zawodach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze