Reklama

Medale w Kątach

W niedzielę (28 lutego) zawodnicy Fight Club Lubawka walczyli w Ogólnopolskim Turnieju Karate ICHIBAN CUP 2 w Kątach Wrocławskich.

 

Czworo zawodników Fight Clubu zdobyło medele. Gracjan Kocun wygrał trzy walki i zdobył złoty medal. Milena Skalik, Amelia Skalik i Filip Wójcik zdobyli brązowe medale.

Podczas turnieju, w każdej grupie wiekowej dozwolone były wszystkie techniki ręczne i nożne, co rzadko zdarza się podczas zawodów w Polsce.

Klub reprezentowali również: Nikoli Bieniek, Beaty Zielińskiej, Olgierda Gawin-Bakszas, Norberta Ratajczyka, Oli Kalińskiej, Emilii Kwiatkowskiej, Konrada Wierdaka i Bartka Topolskiego. Dla części z nich był to pierwszy start w zawodach.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama