Wczoraj (czwartek, 14 lutego) siedmioro uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze wzięło udział w IX Dolnośląskim Mityngu w Narciarstwie Biegowym Olimpiad Specjalnych w Jakuszycach.
Zawodnicy rywalizowali na dystansach 50, 100, 500 i 1000 metrów. Reprezentanci ZSS z Kamiennej Góry wywalczyli 4 złote medale, 5 srebrnych, 5 brązowych.
Klub ?Podaj rękę? i ZSS Kamienna Góra reprezentowali: Wiktoria Celińska, Olga Szekszteło, Adrian Andrejczuk, Krzysztof Dumański, Kacper Gryboś, Sebastian Pietryka, Karol Koszyk.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze