Grupa nauczycieli z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nagrodzona został przez prezydenta Polski za Długoletnią Służbę.
Medale złote otrzymali: Mariola Jaciuk, Violetta Majak, Grażyna Twardowska
Medale srebrne otrzymali: Agnieszka Długosz, Bożena Drożdżowska, Adrianna Gęborys, Renata Urbanowicz, Katarzyna Winiarska-Werbel.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze