Dzisiaj (czwartek, 10 października) w Olszynie odbył się finał dolnośląski sztafetowych biegów przełajowych szkół ponadgimnazjalnych.
W kategorii dziewcząt i chłopców rywalizowało 21 szkół.
Reprezentacja chłopców z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry uplasowała się na trzecim miejscu. Opiekunem drużyny była Katarzyna Mitro.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze