Reklama

Medal w drużynie

Dzisiaj (niedziela, 21 lutego) w Jakuszycach rozegrane zostały sprinty drużynowe. Rywalizacja biegaczy narciarskich była częścią Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.



W kategoriach juniorów i juniorek A drużyny mogły wystawić nie tylko kluby, ale i województwa. Z tej możliwości skorzystał Dolny Śląsk.

Wśród juniorów A Dolny Śląsk reprezentowali Klaudiusz Kogut (MUKN Pod Stróżą Miszkowice) i Adrian Gromyko (MKS Karkonosze). Drużyna zajęła siódme miejsce.

Lepiej zaprezentowały się juniorki A z Dolnego Śląska. Para Róża Łyjak (MKS Karkonosze) i Paulina Trzaska (MUKN Pod Stróżą Miszkowice) zajęła drugie miejsce.

Wyniki za skipol.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama