Dzisiaj (niedziela, 21 lutego) w Jakuszycach rozegrane zostały sprinty drużynowe. Rywalizacja biegaczy narciarskich była częścią Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
W kategoriach juniorów i juniorek A drużyny mogły wystawić nie tylko kluby, ale i województwa. Z tej możliwości skorzystał Dolny Śląsk.
Wśród juniorów A Dolny Śląsk reprezentowali Klaudiusz Kogut (MUKN Pod Stróżą Miszkowice) i Adrian Gromyko (MKS Karkonosze). Drużyna zajęła siódme miejsce.
Lepiej zaprezentowały się juniorki A z Dolnego Śląska. Para Róża Łyjak (MKS Karkonosze) i Paulina Trzaska (MUKN Pod Stróżą Miszkowice) zajęła drugie miejsce.
Wyniki za skipol.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze