Reklama

Szkoła Pisarzowice - sukces w turnieju badmintona

Drużyna Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach grał w finale dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców.

Szkołę reprezentowali: Kacper Zawiłowicz, Jakub Potrawski i Ernest Zarzycki. W rozgrywkach grupowych drużyna z Pisarzowic pokonała ekipy z Góry i Jedliny Zdrjou (oba mecze 3:1). W ćwierćfinale chłopcy z pisarzowickiej szkoły również 3:1 pokonali Szkołę Podstawową na z Wałbrzycha. W półfinale ulegli 0:3 drużynie ze Szklarskiej Poręby. W ostatnim meczu turnieju drużyna z Pisarzowic grała o trzecie miejsce i brązowe medale. Chłopcy pokonali 3:1 rówieśników ze Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek z Wrocławia.

Źródło: strona szkoły

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama