Drużyna Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach grał w finale dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców.
Szkołę reprezentowali: Kacper Zawiłowicz, Jakub Potrawski i Ernest Zarzycki. W rozgrywkach grupowych drużyna z Pisarzowic pokonała ekipy z Góry i Jedliny Zdrjou (oba mecze 3:1). W ćwierćfinale chłopcy z pisarzowickiej szkoły również 3:1 pokonali Szkołę Podstawową na z Wałbrzycha. W półfinale ulegli 0:3 drużynie ze Szklarskiej Poręby. W ostatnim meczu turnieju drużyna z Pisarzowic grała o trzecie miejsce i brązowe medale. Chłopcy pokonali 3:1 rówieśników ze Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek z Wrocławia.
Źródło: strona szkoły
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze