Dzisiaj (czwartek, 19 czerwca) piłkarze klasy okręgowej rozegrali przedostatnią kolejkę. Obie drużyny z powiatu kamiennogórskiego grały na wyjazdach.
Orzeł Lubawka zagrał z Piastem Dziwiszów. Do drużyny wrócił Grzegorz Kuk. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze. Orzeł odpowiedział jednym celnym strzałem w pierwszej połowie. Bramkę zdobył Hadała. W drugiej połowie gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie (2:1). Z rzutu wolnego wyrównał Schabiński (2:2). Piast ponownie wyszedł na prowadzenie (3:2), ale Schabiński ponownie doprowadził do wyrównania (3:3). Dzięki bramce Musiała (3:4) Orzeł wyszedł na prowadzenie, ale gospodarze wyrównali (4:4). Ostatnią bramkę spotkania strzelił Hadała dając Orłowie zwycięstwo.
Piast Dziwiszów : Orzeł Lubawka - 4:5 (1:1)
Olimpia grała z Piastem Wykroty. Kamiennogórski klub przegrał 4:3.
Piast Wykroty : Olimpia Kamienna Góra - 4:3.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze