Reklama

Mecze z Piastami

Dzisiaj (czwartek, 19 czerwca) piłkarze klasy okręgowej rozegrali przedostatnią kolejkę. Obie drużyny z powiatu kamiennogórskiego grały na wyjazdach.



Orzeł Lubawka zagrał z Piastem Dziwiszów. Do drużyny wrócił Grzegorz Kuk. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze. Orzeł odpowiedział jednym celnym strzałem w pierwszej połowie. Bramkę zdobył Hadała. W drugiej połowie gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie (2:1). Z rzutu wolnego wyrównał Schabiński (2:2). Piast ponownie wyszedł na prowadzenie (3:2), ale Schabiński ponownie doprowadził do wyrównania (3:3). Dzięki bramce Musiała (3:4) Orzeł wyszedł na prowadzenie, ale gospodarze wyrównali (4:4). Ostatnią bramkę spotkania strzelił Hadała dając Orłowie zwycięstwo.

Piast Dziwiszów : Orzeł Lubawka - 4:5 (1:1)

Olimpia grała z Piastem Wykroty. Kamiennogórski klub przegrał 4:3.

Piast Wykroty : Olimpia Kamienna Góra - 4:3.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama