Już w najbliższą niedzielę piłkarze Orła Lubawka rozegrają kolejny, ligowy mecz. Tym razem do Lubawki przybędzie ekipa Polonii Trzebnica. Mecz odbędzie się z udziałem publiczności, po raz pierwszy od jesieni 2020.
Rywal jest wyżej notowany w tabeli. Po 29. kolejkach Polonia zajmuje 6. miejsce z dorobkiem 42 punktów. Podczas meczu tradycyjnie zaplanowano wiele atrakcji, m.in. dmuchańce dla dzieci. Cegiełki wstępu są dostępne w Punkcie Lotto na rynku (6 zł) oraz w dniu meczu (7 zł). Podczas meczu obowiązuje limit osób na widowni oraz zasady sanitarne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze