Reklama

Mecz pływacki

Dzisiaj (sobota, 8 czerwca) w ramach Dni Kamiennej Góry rozegrany został mecz pływacki Kamienna Góra-Wałbrzych o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry.

 

W rywalizacji udział wzięły następujące kluby:
- UKS Szafir Wałbrzych,
- Staniec-Sport Kamienna Góra,
- Kropla Kamienna Góra,
- ?Orka? Kamienna Góra,
- SP2 Kamienna Góra

W zawodach wystartowało 104 pływaków. Po podliczeniu punktacji klubowej kolejność klubów przedstawia się następująco:
Miejsce I ? Staniec-Sport Kamienna Góra
Miejsce II ? Szafir Wałbrzych
Miejsce III ? SP2 Kamienna Góra

Organizatorem zawodów był Urząd Miasta Kamienna Góra oraz Miejskie Centrum Kultury Fizycznej
w Kamiennej Górze.

Zobacz pełne wyniki

Reklama

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama