Mecz charytatywny dla Bartka Sulewskiego, który walczy z nowotworem.
Choroba trwa od 2004 roku i nieustannie wspieramy go w walce o normalne życie jednak w ostatnim czasie nowotwór przyśpieszył swój rozwój.
Dla Bartka zagrają drużyny Górnika Wałbrzych oraz zespół złożony z koszykarskich Gwiazd, które będą miały okazję przypomnieć się kibicom. Na parkiecie zobaczymy między innymi: Dominika Tomczyka, Jarosława Zyskowskiego, Jerzego Kołodziejczaka, Tomasza Wilczka, Mirosława Łopatkę, ale także Mieczysława Młynarskiego i Ryszarda Wieczorka, którzy stanowili o sile Górnika w mistrzowskich latach. Dodatkową atrakcją będzie występ Damiana "Masseya" Laskowskiego - czołowego polskiego rapera i byłego zawodnika ekstraklasowej Noteci! Imprezę poprowadzi Kacper Lachowicz.
Bilety w cenie: 10 PLN
23 lutego 2014
godzina 17:00
Poniżej w linku opisujemy sytuację Bartka - kliknij
więcej informacji na Facebook"u
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze