Dzisiaj (piątek, 4 maja) rozpoczął się egzamin dojrzałości. Tradycyjnie pierwszego dnia maturzyści przystąpili do egzaminu z języka polskiego.
Codziennie odbywają się dwa egzaminy, rano o 9:00 i po południu o 14:00. Dzisiaj rano rozpoczął się egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym, o 14:00 rozpocznie się jeżyk polski na poziomie rozszerzonym.
Kolejne egzaminy pisemne odbywać się będą od poniedziałku (7 maja) do 23 maja. Egzaminy ustne zaplanowano od 9 do 25 maja.
Wyniki mają być znane 3 lipca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze