Kilkuset rowerzystów przejechało dzisiaj (niedziela, 13 maja) ulicami Kamiennej Góry. Przejazd zorganizowany został pod hasłem "My nie blokujemy ruchu ? my jesteśmy ruchem ulicznym".
Rowerzyści chcieli pokazać, jak dużą grupę stanowią. Grupa spotkała się na parkingu przy Kauflandzie. W zwartej grupie, pod opieką policji, przejechała ulicami Kamiennej Góry. Metę przejazdu wyznaczono na ul. Wiejskiej, gdzie na uczestników czekał poczęstunek.
Zobacz film z rozpoczęcia przejazdu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze