Reklama

Marsz i spotkania

Poseł Piotr Borys, Iwona Krawczyk i Sławomir Antoniewski zachęcają do udziału 4 czerwca w marszu organizowanym w Warszawie przez Platformę Obywatelską.

Marsz organizowany jest w rocznicę pierwszych, częściowo wolnych wyborów parlamentarnych. Ma pokazać mobilizację społeczeństwa przeciwko obecnej władzy. Z Dolnego Śląska do Warszawy manifestanci pojadą specjalnym pociągiem oraz ponad czterdziestoma autokarami. Z powiatu kamiennogórskiego autokarem jedzie 50 osób, drugie tyle zadeklarowało przyjazd własnymi samochodami.

Działacze PO zapowiedzieli wizyty parlamentarzystów tego ugrupowania na Dolnym Śląsku. Spotkania planowane są 19 i 20 czerwca w każdym powiecie.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama