Poseł Piotr Borys, Iwona Krawczyk i Sławomir Antoniewski zachęcają do udziału 4 czerwca w marszu organizowanym w Warszawie przez Platformę Obywatelską.
Marsz organizowany jest w rocznicę pierwszych, częściowo wolnych wyborów parlamentarnych. Ma pokazać mobilizację społeczeństwa przeciwko obecnej władzy. Z Dolnego Śląska do Warszawy manifestanci pojadą specjalnym pociągiem oraz ponad czterdziestoma autokarami. Z powiatu kamiennogórskiego autokarem jedzie 50 osób, drugie tyle zadeklarowało przyjazd własnymi samochodami.
Działacze PO zapowiedzieli wizyty parlamentarzystów tego ugrupowania na Dolnym Śląsku. Spotkania planowane są 19 i 20 czerwca w każdym powiecie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze