Na youtubie powstał nowy kanał muzyczny, prowadzi go Marek Dańczak, były dyrektor Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
Markowi Goście, tak nazwany został kanał, to zaproszenie do muzycznego świata Marka, na tajemniczego pomieszczenia w jego domu, w którym goszczą muzycy.
Pierwszy odcinek jest już dostępny, na razie bez muzycznego gościa, ale z wyjaśnieniem formuły kanału.
Nowe odcinki mają się pojawiać w piątki o godzinie 20.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze