"Żeby wygrać, trzeba grać? jak w totolotka. Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy i wsparcie. To był dla mnie zaszczyt kandydować w moim mieście na tak ważne stanowisko i przygoda życia. ?Suweren? wybrał i z tym się nie dyskutuje! Gratuluję wygranym i życzę powodzenia w pracy samorządowej. Jestem dumna z wyniku jaki osiągnęłam, bez braku wsparcia partii politycznej. KWW Porozumienie Wyborcze tworzyli wspaniali ludzie, którzy prowadzili wyważoną, kulturalną kampanię wyborczą. Bardzo, bardzo dziękuję.
Mariola Jaciuk
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze