Sołectwo Marciszów dziękowało za tegoroczne plony podczas Mszy Świętej, która odbyła się w sobotę 18 września.
W tym roku nie odbyły się dożynki w gminie Marciszów. Podziękowanie za plony jest jednak coroczną rolniczą tradycją. Marciszowskie sołectwo przygotowało piękny wieniec oraz chleb dożynkowy. Rolnicy z Marciszowa podzielili się poświęconym w trakcie uroczystej mszy chlebem.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze