Dożynki gminne w Marciszowie odbędą się w tym roku 1 września (sobota). Przed dożynkami odsłonięta zostanie tablica pamiątkowa z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
Odsłonięcie tablicy zaplanowano na godzinę 15:00 przy Urzędzie Gminy. Druga część uroczystości odbędzie się przy Domu Kultury. O 15:30 rozpocznie się msza święta polowa, a o 16:30 dożynki. W programie są również występy zespołów ludowych i zabawa taneczna.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze