Świdnik to kolejna miejscowość która stara się o zakwalifikowanie do projektu ?Pod biało-czerwoną?. Dzięki tej inicjatywie otrzymać można dofinansowanie na zakup masztu i flagi Polski.
Żeby wziąć udział w akcji, gmina musi zebrać 100 głosów mieszkańców. Głosowanie prowadzone jest pod adresem bialoczerwona.www.gov.pl . Flaga zakupiona dzięki uczestnictwu w projekcie zawiśnie w miejscu ważnym pod względem historycznym dla gminy tj. obelisk przy kościele pw. Św. Mikołaja w Świdniku.
?Pod biało-czerwoną? to patriotyczna inicjatywa realizowana pod patronatem premiera Mateusza Morawieckiego, której celem jest zjednoczenie Polaków oraz upamiętnienie zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej 1920 roku.
Twój lider w projekcie : Stanisław Napierała, Katarzyna Doliny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze