Reklama

Marciszów walczy o maszt

Świdnik to kolejna miejscowość która stara się o zakwalifikowanie do projektu ?Pod biało-czerwoną?. Dzięki tej inicjatywie otrzymać można dofinansowanie na zakup masztu i flagi Polski.

 

Żeby wziąć udział w akcji, gmina musi zebrać 100 głosów mieszkańców. Głosowanie prowadzone jest pod adresem bialoczerwona.www.gov.pl . Flaga zakupiona dzięki uczestnictwu w projekcie zawiśnie w miejscu ważnym pod względem historycznym dla gminy tj. obelisk przy kościele pw. Św. Mikołaja w Świdniku.

?Pod biało-czerwoną? to patriotyczna inicjatywa realizowana pod patronatem premiera Mateusza Morawieckiego, której celem jest zjednoczenie Polaków oraz upamiętnienie zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej 1920 roku.

Reklama

Twój lider w projekcie : Stanisław Napierała, Katarzyna Doliny.

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama