Andrzej Mankiewicz złożył dzisiaj (30 grudnia, wtorek) podczas III Sesji Rady Powiatu Kamiennogórskiego ślubowanie.
A. Mankiewicz startował do rady powiatu z listy KWW Razem KG uzyskując trzeci wynik w swoim okręgu. Do rady KWW Razem KG z pierwszego okręgu wprowadziło jednak dwóch radnych - Krzysztofa Świątka i Jerzego Nawrockiego. K. Światek wygrał jednak wybory na burmistrza miasta Kamienna Góra, stąd na jego miejsce wszedł A. Mankiewicz.
Nowy radny aktywnie uczestniczył w dzisiejszej sesji. Starostę, Jarosława Gęborysa dopytywał o stan ulicy Kościuszki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze