Reklama

Mam supermoc – widzę i reaguję na przemoc

Znane są już wyniki konkursu plastycznego „Mam supermoc – widzę i reaguję na przemoc”. W konkursie mogli uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Kamienna Góra.

Celem konkursu było zwrócenie uwagi młodych ludzi na problematykę przemocy oraz wzbudzenie zainteresowania możliwością zapobiegania lub przerwania przemocy, a także podkreślenie niezwykle ważnej roli świadka przemocy, który powinien właściwie reagować na ludzką krzywdę.

Nagrody za pierwsze miejsca otrzymali: Martyna Granat – kl. VII ZSP Pisarzowice, Julia Czepielewicz kl. VIII SP Ptaszków, Zuzanna Marmulewicz kl. II SP Ptaszków, Margot Świniarska kl. IV SP Krzeszów, Martyna Karst kl III SP Krzeszów, Iwo Wójtowicz kl. I SP Szarocin.

Reklama

Drugie miejsca otrzymali: Maria Kluska kl. IV  ZSP Pisarzowice, Sara Sproch kl. IV ZSP Pisarzowice, Marika Pogoda kl. III SP Szarocin, Helena Kościelniak kl. I SP Szarocin

Organizatorem konkursu był Gminny Zespół Interdyscyplinarny w gminie Kamienna Góra, we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kamiennej 

Zgłoszone prace można obejrzeć na stronie: https://gops.gminakamiennagora.pl/aktualnosci/wyniki-konkursu-plastycznego-mam-supermoc-widze-i-reaguje-na-przemoc.html

Reklama


 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kamiennej Górze Aktualizacja: 22/11/2024 17:43
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama