Znane są już wyniki konkursu plastycznego „Mam supermoc – widzę i reaguję na przemoc”. W konkursie mogli uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Kamienna Góra.
Celem konkursu było zwrócenie uwagi młodych ludzi na problematykę przemocy oraz wzbudzenie zainteresowania możliwością zapobiegania lub przerwania przemocy, a także podkreślenie niezwykle ważnej roli świadka przemocy, który powinien właściwie reagować na ludzką krzywdę.
Nagrody za pierwsze miejsca otrzymali: Martyna Granat – kl. VII ZSP Pisarzowice, Julia Czepielewicz kl. VIII SP Ptaszków, Zuzanna Marmulewicz kl. II SP Ptaszków, Margot Świniarska kl. IV SP Krzeszów, Martyna Karst kl III SP Krzeszów, Iwo Wójtowicz kl. I SP Szarocin.
Drugie miejsca otrzymali: Maria Kluska kl. IV ZSP Pisarzowice, Sara Sproch kl. IV ZSP Pisarzowice, Marika Pogoda kl. III SP Szarocin, Helena Kościelniak kl. I SP Szarocin
Organizatorem konkursu był Gminny Zespół Interdyscyplinarny w gminie Kamienna Góra, we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kamiennej
Zgłoszone prace można obejrzeć na stronie: https://gops.gminakamiennagora.pl/aktualnosci/wyniki-konkursu-plastycznego-mam-supermoc-widze-i-reaguje-na-przemoc.html
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze