Dyrekcja i nauczyciele ZS-P w Chełmsku Śląskim z wielką radością oczekują na uczniów klas I ? III, którzy już jutro (dzisiaj w szkole obowiązywały godziny dyrektorskie) mają rozpocząć naukę po długiej przerwie związanej z pandemią.
Dzieci przywita baner ,,Witamy w szkole? wywieszony przed wejściem do budynku, a wykonany przez pracowników szkoły i nauczycieli.
Wszyscy mają nadzieję, że w najbliższym czasie również starsi uczniowie wrócą do szkoły, a szkolne korytarze wypełni gwar rozmów i śmiech uczniów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze