Tylko dwie drużyny stawiły się na turnieju piłkarskim na Orliku przy ulicy Lubawskiej klas I-IV.
Turniej w formie zabawy jednak się odbył. Dwie drużyny zagrały 40 minutowy mecz. Później na wszystkich czekały kiełbaski z grill oraz zimne napoje i łakocie. Młodzi piłkarze mieli też okazje do pogrania przeciwko swoim opiekunom i animatorom z Orlika.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze