Rodzice, dziadkowie uczestniczyli w pasowaniu najmłodszych podopiecznych Przedszkola nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki) na przedszkolaków.
Grupa Kangurków, czyli najmłodszych przedszkolaków, pokazała dzisiaj (wtorek, 26 listopada), czego nauczyła się do tej pory w placówce. Dzieci opowiadały wierszyki, śpiewały, tańczyły, pokazały, że potrafią liczyć i są sprawne fizycznie. Rodzice wzięli udział w quizie dotyczącym przedszkola i Kangurków oraz w części zabaw.
Najmłodsza grupa to oczywiście Kangurki, przepraszam za pomyłkę.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze