Dzisiaj (sobota, 17 marca) w Lubawce odbył się halowy turniej piłki nożnej.
Na sali gimnastycznej przy lubawskiej szkole walczyły dziecięce i młodzieżowe drużyny piłkarskie z gminy Lubawka. Reprezentacje wystawiły: Orzeł Lubawka, Włókniarz Chełmsko Śląskie, Młodzieżowy Klub Sportowy Chełmsko Śląskie oraz Dragon Miszkowice.

Rozegrane zostały turnieje w trzech kategoriach wiekowych: skrzaty (rocznik 2011 i młodsi), żaki (2010-09) i orlicy (2008-07). Wszyscy zawodnicy otrzymali medale i nagrody.
Turniej zorganizowały klub Orzeł Lubawka i Włókniarz Chełmsko Śląskie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze