Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Góry prowadzą półkolonię zimową. Z zajęć korzysta 45 dzieci uczestniczących w zabawach i wycieczkach.
W tym roku organizatorzy przygotowali zajęcia związane z pracą detektywów. Dzieci zdobywają doświadczenie w tropieniu śladów okolicznych zwierząt i nie tylko. Zwieńczeniem tygodniowego turnusu będzie uzyskanie "certyfikatu młodego detektywa".

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze