Szanowni Państwo,
serdecznie dziękuję w imieniu swoim oraz wszystkich członków KWW Porozumienie Wyborcze za Państwa obecność i oddane głosy w wyborach samorządowych.
Obiecuję, że zaufanie jakim Państwo mnie obdarzyliście, będzie dla mnie motywacją do dalszej wytężonej pracy dla dobra wszystkich Mieszkańców Powiatu Kamiennogórskiego.
Zadbam o to, żeby Powiat Kamiennogórski był powiatem równych szans!
Z poważaniem
Małgorzata Krzyszkowska
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze