Wiadomo już, jaka będzie nowa wystawa w Galerii Centrum w Kamiennej Górze. Wernisaż zaplanowany jest na 17 stycznia o godzinie 17:00.
Tym razem w Galerii Centrum prezentowane będą obrazy Wiesława Kozłowskiego. Artysta od 35 lat związany jest z powiatem kamiennogórskim. Jest również nauczycielem i wykładowcą. Jest związany ze stowarzyszeniem ARS LONGA VITA BREVIS oraz grupą ABRYS. Jest również muzykiem.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze