Jak informuje Miasto Kamienna Góra, w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Bernadety Nowak.
Na wystawie prezentowane będą akwarele, których reprodukcje znalazły się na tegorocznym kalendarzu miasto. Dodatkowo zaprezentowane zostaną obrazy przedstawiające zimowe Karkonosze.
Wernisaż zaplanowany jest na 3 marca, o godzinie 16:30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze