Reklama

Malarskie wybryki Przepiórskiej Henryki

15 maja o godz. 18.00 w Galerii "48" Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury (Biały Kamień) odbędzie się wernisaż malarstwa Henryki Przepiórskiej pt.?Malarskie wybryki Przepiórskiej Henryki?.



Henryka Przepiórska: Pochodzę z maleńkiej wioski z okolic Ząbkowic Śląskich. Maluję od kiedy sięgam pamięcią, zawsze było to dla mnie ważne. Jednak życie zweryfikowało moje plany i wielką malarką nie zostałam...jeszcze ;) Miłość do pędzla i kredek została do dziś, każdą chwile poświęcam na łapanie obrazów, wyobrażeń, emocji, aby zamienić je na kolory, zapełnić przestrzeń i odszukać swoją wrażliwość.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama