15 maja o godz. 18.00 w Galerii "48" Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury (Biały Kamień) odbędzie się wernisaż malarstwa Henryki Przepiórskiej pt.?Malarskie wybryki Przepiórskiej Henryki?.
Henryka Przepiórska: Pochodzę z maleńkiej wioski z okolic Ząbkowic Śląskich. Maluję od kiedy sięgam pamięcią, zawsze było to dla mnie ważne. Jednak życie zweryfikowało moje plany i wielką malarką nie zostałam...jeszcze ;) Miłość do pędzla i kredek została do dziś, każdą chwile poświęcam na łapanie obrazów, wyobrażeń, emocji, aby zamienić je na kolory, zapełnić przestrzeń i odszukać swoją wrażliwość.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze