Kamiennogórscy strażacy promują akcję "Czujka pod choinkę!". Zachęcają do kupna czujników tlenku węgla i dymu.
W trwającym sezonie jesienno-zimowym strażacy odnotowali ok. 1300 zdarzeń związanych z zagrożeniem tlenkiem węgla, 673 osoby zostały poszkodowane, a 29 zmarło w wyniku zatrucia tlenkiem węgla.
Wielu z tych tragedii można by uniknąć. Strażacy zachęcają do kupna w ramach świątecznego prezentu czujnika tlenku węgla i czujkę dymu.
Więcej informacji o tlenku węgla znajdziesz tutaj

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze