Reklama

Majówkowy turniej tenisa w Lubawce

Na kortach w Lubawce rozegrany został Turniej deblowy Lubawka - Zacler. Do rywalizacji przystąpiło osiem par po cztery z Czech i Polski.

Turniej rozpoczął się od rozgrywek w dwóch grupach. Najlepsi zagrali w fazie pucharowej, która rozpoczęła się od półfinałów. W meczu o trzecie miejsce para Franta Petran Marian Pasiak pokonała Łukasza Szajkowskiego i Mateusza Szajkowskiego 6:3. Mecz o pierwsze miejsce był bardzo zacięty. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był tie-break. Petr Kubo i Petr Otto pokonali Piotra Lorencika i Michała Lorencika (6:5, w tie-breaku 6:5).
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/05/2025 17:46
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama