Na kortach w Lubawce rozegrany został Turniej deblowy Lubawka - Zacler. Do rywalizacji przystąpiło osiem par po cztery z Czech i Polski.
Turniej rozpoczął się od rozgrywek w dwóch grupach. Najlepsi zagrali w fazie pucharowej, która rozpoczęła się od półfinałów. W meczu o trzecie miejsce para Franta Petran Marian Pasiak pokonała Łukasza Szajkowskiego i Mateusza Szajkowskiego 6:3. Mecz o pierwsze miejsce był bardzo zacięty. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był tie-break. Petr Kubo i Petr Otto pokonali Piotra Lorencika i Michała Lorencika (6:5, w tie-breaku 6:5).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze