Jedną z propozycji Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Krzeszowie na majówkę by piknik Zagrajmy w biało-czerwone.
Impreza zorganizowana została w parku Natury i Kultury, czyli na zielonym skwerze za siedzibą CBK w Krzeszowie. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach i zabawach związanych z polską tradycją, legendami oraz narodowymi barwami i symbolami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze