1 maja miasto Kamienna Góra przygotowało dla mieszkańców wiosenną majówkę nad zalewem.
Pogoda była znakomita, dlatego na kamiennogórski Ośrodek Wypoczynku Świątecznego ściągnęło wiele osób spragnionych słońca i wesołej zabawy. Organizatorzy zadbali o uczestników w każdym wieku. Dla dzieci były więc animacje i strefa zabaw gdzie najmłodsi korzystali z dmuchańców i różnego rodzaju gier. Nieco starsi stanęli w szranki rywalizując w przygotowaniu najsmaczniejszej potrawy z grilla, reszta bawiła się przy muzyce i występach zespołu Olga.
Przygotowano również pokazy gotowania na żywo i koncert gwiazdy wieczoru ANAKIN – COVER ALL-STARS.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze