Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Pisarzowicach zaprasza na imprezy zaplanowane podczas zbliżającej się majówki.
W piątek (1 maja) pracownicy CBK, sołtys i Rada Sołecka wsi Pisarzowice zapraszają gimnazjalistów na dyskotekę. Zabawa rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do 22:00.
W sobotę (2 maja) od 12:00 do 16:00 odbywać się będą gry i zabawy dla najmłodszych.
W niedzielę (3 maja) o godzinie 15:00 rozpocznie się akademia "WITAJ MAJOWA JUTRZENKO... WIWAT MAJ!!!" z okazji 224 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze